П`ятниця, 19.07.2024, 19:56
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Мистецтво в школі
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
моя країна
Всього відповідей: 888


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів


У Москві на 82-м році життя помер актор В'ячеслав Тихонов.
Раніше повідомлялося, що Тихонова госпіталізували в реанімацію Центральної клінічної лікарні з інфарктом; потім акторові знадобилася термінова операція. Тихонов прославився ролями у фільмах "Справа була в Пенькове", "Війна і світ", "Сімнадцять митей весни", "Доживемо до понеділка" і інших.
В'ячеслав Васильович Тихонов народився 8 лютого 1928 року в маленькому містечку Павлівському Посаді, Московська область. Батько - Василь Романовтч - працював на фабриці, а мати - Валентина В'ячеславівна - була вихователькою у фабричному дитячому саду.
Відразу після закінчення війни Тихонов відправився до Москви поступати у ВДІК. Проте на іспитах з тріском провалився, але педагог приймальної комісії Борис Бібіков пожалів молодого хлопця і узяв на свій факультет. Так Тихонов став студентом акторського факультету ВДІКу. ... Читати далі »
Переглядів: 843 | Додав: viza-ok | Дата: 06.12.2009 | Коментарі (0)

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році відбудеться з таких предметів:

української мови і літератури         2, 3, 4 червня 2010 року;

іноземної мови                               7 червня 2010 року;

біології                                          9 червня 2010 року;

географії                                        11 че ... Читати далі »
Переглядів: 703 | Додав: viza-ok | Дата: 06.12.2009 | Коментарі (0)

Президентові України Віктору Ющенку подарували кошеня замість зниклого у нього кота Тигра. Подарунок був зроблений журналістом українського телеканалу СТБ.
За наявними даними, нове кошеня Ющенка - сірий в смужку. Видання "Українська правда" пише, що це півторамісячний "британець", куплений за тисячу гривень на Куренівському ринку в Києві.
Деякий час назад президент України висловив бажання прийняти в дар саме такого кота. На зустрічі із студентами Білоцерківського національного аграрного університету Віктор Ющенко поскаржився на пропажу одного зі своїх домашніх улюбленців - кота Тигра.
Президент уточнив, що заспокоює дітей розповідями про те, що Тигра обов'язково знайдуть. "Діти плачуть... Отже якщо є сірий кіт в смужку, я б його узяв", - сказав Ющенко.
На тій же зустрічі президент розповів, що у нього вдома живуть три коти, чотири дрохви, шість собак, а також качки і в'єтнамські свині, які "розмножуються як коти" і регулярно приносять ... Читати далі »
Переглядів: 721 | Додав: viza-ok | Дата: 06.12.2009 | Коментарі (0)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
№ 1/9-777 від 01.11.2009 Міністерство освіти і науки АР Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської, Севастопольської
міськдержадміністрацій, ІППО
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 року №1152, наказів МОН від 30.10.2009р. № 996 та від 02.11.2009р.№ 1004 щодо продовження канікул на три тижні у загальноосвітніх навчальних закладах та закриття дитячих дошкільних закладів для відвідування дітьми з метою уникнення розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу Міністерство освіти і науки України інформує.
Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» тривалість канікул у загальноосвітніх навчальних закладах протягом навчального року не може бути меншою 30 днів.
Враховуючи це:
- місцевими органами управління освітою можуть бути прийняті рішення про зміни термінів і тривалості зимових та весняних канікул;
- ... Читати далі »
Переглядів: 886 | Додав: viza-ok | Дата: 13.11.2009 | Коментарі (0)

На час продовжених канікул у Донецькій області розроблена продуктивна модель самостійної роботи школярів. Управлінням освіти Донецької облдержадміністрації й обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти оперативно розроблені варіанти залучення учнів у педагогічний процес через самоосвітню діяльність. Проект підтримали журналісти державної телерадіокомпанії на чолі з генеральним директором А.С. Башуном. З першого дня вимушених канікул двічі в день з 8.20 до 8.50 і з 16.10 до 16.40 в ефірі 27 каналу йдуть «Відкриті уроки», які дають педагоги вищих, загальноосвітніх навчальних закладів, методисти облІППО. У формат телеуроків включені тренінги «Який я учень», інтерактивні лекції, консультації, практичні вправи, інформаційні повідомлення. По завершенні продовженого канікулярного часу планується проведення зустрічі вчителів і учнів у відкритому телеефірі за результатами такої моделі підготовки до незалежного оцінювання. Ефективними є щоденні радіо ... Читати далі »
Переглядів: 718 | Додав: viza-ok | Дата: 13.11.2009 | Коментарі (0)

Дизайнерские маски от гриппа (повязки от гриппа)
Не хотите думать о гриппе, однако игнорировать его опасно, да и нелегко - куда не глянь - все в повязках.
Одна из причин, по которым люди не надевают маски - производимое на окружающих впечатление, ведь мало приятного невольно выглядеть больным. Даже если человек здоров, то сочетание "маска с деловым костюмом" выстраивает негативный ассоциативный ряд - доктор-больница-инфекция, а значит - опасность и недоверие. Всем знакома ситуация, когда, не видя лица собеседника, дорисовываешь ему гримасы или заведомо избегаешь общения, боясь возможных последствий.
Имидж-агентство "Фейс-контроль" разработало серии масок, которые избавят Вас от психологического дискомфорта, связанного с ношением белой марлевой повязки. Это серии нейтральных масок для ношения с деловым костюмом и веселых повязок к повседневной одежде, направленных на создание положительных эмоций.
Маски от гриппа удобны ... Читати далі »
Переглядів: 1005 | Додав: viza-ok | Дата: 10.11.2009 | Коментарі (0)

МОН зобов'язує керівників усіх навчальних закладів негайно припинити навчання за всіма формами навчання

МОН звертається до керівників усіх навчальних закладів з вимогою не допускати випадків примусового відправлення працівників усіх типів навчальних закладів у відпустку, а планову відпустку надавати лише за їх бажанням.

Організацію роботи працівників навчальних закладів необхідно здійснювати відповідно до плану роботи у канікулярний період.

Лист МОН від 02.11.2009 р. N1/9-758 "Про організацію роботи навчальних закладів у період поширення епідемії грипу"

 

Наказ МОН N996 від 30.10.2009 р. "Про тимчасове призупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти"

Наказ МОН N1004 від 02.11.2009 р. "Про внесення змін до наказу МОН N996 від 30.10.2009 р."
Переглядів: 702 | Додав: viza-ok | Дата: 04.11.2009 | Коментарі (0)

Міністерству освіти і науки Автономної республіки Крим

Управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрації

Головам рад ректорів (директорів) вищих навчальних закладів

Керівникам закладів і установ освіти

Кримській республіканській, обласним, Київській, Севастопольській міським організаціям Профспілки працівників освіти і науки України

Про оплату праці працівників освіти
і науки в умовах епідемії грипу

Міністерство освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на численні запитання з місць стосовно реалізації наказу Міністерства освіти і науки України від 30 жовтня 2009 року N 996 "Про тимчасове зупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти" в частині оплати  праці працівників у цей період рекомендують керуватися положеннями Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на ... Читати далі »
Переглядів: 1143 | Додав: viza-ok | Дата: 04.11.2009 | Коментарі (0)