П`ятниця, 29.03.2024, 08:59
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Мистецтво в школі
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
оцінка сайту

Всього відповідей: 130


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Грудень » 6 » Помер актор В'ячеслав Тихонов.
00:57
Помер актор В'ячеслав Тихонов.


У Москві на 82-м році життя помер актор В'ячеслав Тихонов.
Раніше повідомлялося, що Тихонова госпіталізували в реанімацію Центральної клінічної лікарні з інфарктом; потім акторові знадобилася термінова операція. Тихонов прославився ролями у фільмах "Справа була в Пенькове", "Війна і світ", "Сімнадцять митей весни", "Доживемо до понеділка" і інших.
В'ячеслав Васильович Тихонов народився 8 лютого 1928 року в маленькому містечку Павлівському Посаді, Московська область. Батько - Василь Романовтч - працював на фабриці, а мати - Валентина В'ячеславівна - була вихователькою у фабричному дитячому саду.
Відразу після закінчення війни Тихонов відправився до Москви поступати у ВДІК. Проте на іспитах з тріском провалився, але педагог приймальної комісії Борис Бібіков пожалів молодого хлопця і узяв на свій факультет. Так Тихонов став студентом акторського факультету ВДІКу.
Вперше актор побачив себе на екрані будучи студентом другого курсу, коли на екрани вийшов фільм Сергія Герасимова «Молода гвардія», де він зіграв невелику роль Володі Осьмухина.
У 1957 році він зіграв у фільмі "Справа була в Пенькові" і отримаі всесоюзну популярність. Через 10 років вийшов фільм Сергія Бондарчука "Війна і мир", в якому актор втілив образ Андрія Болконського; через рік вийшов "Доживемо до понеділка", також за участю Тихонова.
У 1973 році глядачі побачили фільм Тетяни Ліознової "Сімнадцять миттєвостей весни", в якому Тихонов зіграв радянського розвідника Максима Ісаєва (Штірліца) - свою найзнаменитішу роль.
Актор знімався в кіно до самого кінця. У 2006 році він зіграв бога у фільмі Ельдара Рязанова "Андерсен. Життя без кохання".
Тихонов - народний актор СРСР; був нагороджений орденом Леніна, орденом "За заслуги перед вітчизною" III ступеню, орденом Пошани.
В'ячеслав Васильович згадував: "Мені на дачі стало погано з серцем. Час пізній, лікарів поруч немає. Щоправда, неподалеку військовий госпіталь - туди мене рідні і привезли. Доктор в приймальному відділенні заповнює карту: "Прізвище, ім'я-по батькові?"
Я кажу: "Тихонов, В'ячеслав Васильович". Він запитує далі: "Військове звання?" "Штандартенфюрер", - відповідаю.
Доктор підняв очі, вглядівся: "Ох, даруйте, не взнав..."
Наші глядачі всією душею любили Штірліца, раділи і страждали разом з ним. Показник цієї щирої любові – величезна кількість анекдотів, де розвідник сприймався так близько, наче старий знайомий.
«Мені багато і часто розповідають анекдоти про «мене», - розповідав В'ячеслав Тихонов. - Я, аби нікого не образити, слухаю, посміхаюся навіть, але... Скільки разів я вже їх чув. Не злічити!»
Мало хто знає, що розвід-завдання Тихонов виконував не лише в кіно, але і в житті. Під час гастролей в Латинській Америці актора попросили не в дружбу, а в «службу» передати спеціальному агентові в Аргентині секретний пакет. Майбутній полковник Ісаєв виконав це відповідальне завдання з честю. До речі, в разі провалу він повинен був... з'їсти послання, але, на щастя, цього робити не довелося!
 

 
Переглядів: 824 | Додав: viza-ok | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

.
Форма входу

Видавництво «Шкільний світ»


.
Календар
«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

Пошук


Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz