П`ятниця, 19.04.2024, 04:23
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Мистецтво в школі
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
моя країна
Всього відповідей: 888


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
Сьогодні, 26 серпня 2011 року, за участю Прем'єр-міністра України Миколи Азарова та Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника відбулось розширене засідання колегії МОНмолодьспорту «Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2010/2011 навчальному році та завдання на 2011/2012 навчальний рік».

Прем'єр-міністр України Микола Азаров порушив питання перед освітянами щодо розвитку дошкільної та загальної середньої освіти, забезпечення дітей шкільними автобусами, готовності навчальних закладів до нового навчального року, формування оптимальної мережі навчальних закладів, надбавок для педагогів та ін.



Зокрема, Микола Азаров висловив занепокоєння, що молодь втратила любов до історії та мистецтва та наголосив, що дітей потрібно привчати до здорового способу життя.

«Мені боляче, що наша сучасна молодь, на превеликий жаль, втратила любов до історії, мало цікавиться серйозною музикою, ... Читати далі »
Переглядів: 759 | Додав: viza-ok | Дата: 26.08.2011 | Коментарі (2)

22 серпня 2011 року у приміщенні Київського міського Будинку вчителя проведено заключне розширене громадське обговорення та публічний захист проектів навчальних програм для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розроблених відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року N 462.

Представлено програми освітньої галузі «Мистецтво» керівниками авторських колективів:

проект навчальної програми з музичного мистецтва презентувала Хлєбнікова Людмила Олександрівна, старший науковий співробітник лабораторії естетичного виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України; кандидат педагогічних наук;

проект навчальної програми з образотворчого мистецтва презентував Шмагало Ростивлав Тарасович, декан факультету історії та теорії мистецтв Львів ... Читати далі »

Переглядів: 777 | Додав: viza-ok | Дата: 26.08.2011 | Коментарі (0)

Переглядів: 566 | Додав: viza-ok | Дата: 23.08.2011 | Коментарі (0)

«Учитель не делает карьеры. Он приходит в школу учителем и хоронят его в том же звании, разве что прибавляя слово пенсионер. Он - артист, но его слушатели и зрители не аплодируют ему. Он – скульптор, но его труда никто не видит. Он – врач, но его пациенты редко благодарят его за лечение и далеко не всегда хотят лечиться. Где же ему взять силы для каждодневного вдохновения? Только в самом себе, только в сознании величия своего дела. И только в поддержке всего общества, в уважении общества к нему, учителю. Будни захлестывают его – план, журнал, отметки, родители, методкомиссия, директор, инспектор, мелкие разговоры в учительской … А ему надо все это оставить у порога в класс и войти к детям с возвышенно настроенной душой.»

Симон Соловейчик
Вечная радость. Очерки жизни и школы

Переглядів: 560 | Додав: viza-ok | Дата: 21.08.2011 | Коментарі (1)

      інтерв’ю з директором департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту Олегом Єреськом.

"...Нещодавно ми проводили нараду з розробниками навчальних програм з усіх предметів початкової школи. Більшість підтримала ідею відмовитись від оцінки на уроках фізкультури та «Основ здоров’я», адже цей курс має сформувати навички збереження здоров’я, безпечної поведінки. А як можна ці навички оцінити? Збережено чи не збережено? Перед нами постає дилема: дитина правильно відповідає на всі запитання щодо здорового способу життя і водночас… курить. І що тоді їй ставити – 12 чи 1? Якщо знання дали, а навичок не сформували. Тому в початковій школі спробуємо відмовитися від оцінок.

Можливо, такий підхід варто впровадити і під час вивчення мистецьких курсів. Зіткнувшись із низькою оцінкою своєї роботи, дитина подумає: «В мене не вийшло, ще й двійку поставили ... Читати далі »
Переглядів: 520 | Додав: viza-ok | Дата: 18.08.2011 | Коментарі (0)

Богатство нельзя приравнять к ощущению счастья. Но именно богатство позволяет людям чувствовать себя значимыми, оцененными, уважаемыми и влиятельными! И самое главное, богатство позволяет быть свободным в том, что человек делает.

Давайте взглянем с другой стороны! Попытаемся выделить десять привычек, приводящих к бедности.


1. Чувство сожаления по отношению к себе.

Настроенные на бедность люди жалеют себя и полагают, что быть богатым им не предначертано судьбой. Кто-то жалеет себя за то, что родилась женщиной (потому что у мужчин больше возможностей), кто-то жалеет себя за полную фигуру (потому что стройные люди получают лучшие рабочие места), кто-то оплакивает свой рост, национальность, цвет кожи, религию предков, некоторые люди жалеют себя за то, что до сих пор не вышли замуж и не женились, другие плачут из-за кольца на безымянном пальце или из-за штампа о разводе, молодые видят ... Читати далі »
Переглядів: 554 | Додав: viza-ok | Дата: 15.08.2011 | Коментарі (0)

   за словами начальника прес-служби харківської облміліції Лариси Волкової, за два останніх роки число дітей, що випали з вікон через москитні сітки, перевалило за десяток.

ЩО РОБИТИ. У міліції батькам малят радять встановлювати на вікна грати, тримати вікна відкритими наполовину або ж відкривати лише кватирки. "Якщо батьки йдуть з квартири, а в будинку є малюк і відкриті вікна, то після нещасного випадку до них можуть виникнути претензії, адже це може бути трактовано як халатність, що призвела до тяжких наслідків", - попереджають в МВС.

Фахівці в галузі металопластикових вікон радять встановлювати москітні сітки з міцної капронової нитки в ПВХ-оболонці. Саму ж сітку радять кріпити не на гачках, як це зазвичай відбувається, а на більш потужних пристосуваннях. Але все одно це не врятує, адже максимум сітка може витримати вагу кішки - приблизно 3-4 кг.


Джерело: Обозреватель
Переглядів: 566 | Додав: viza-ok | Дата: 09.08.2011 | Коментарі (0)


Губернатор штата Миссури в прошлом месяце подписал закон, который, в частности, запрещает учителям и ученикам "френдоваться" в социальных сетях. Это лишь одна из мер, направленных на борьбу с сексуальным насилием над детьми.

Закон, известный в Миссури как Amy Hestir Student Protection Act, регулярно уточняется в течение нескольких лет. Среди положений, появившихся в этом году, присутствует требование ко всем школьным округам разработать правила, согласно которым должно происходить общение учителя с учениками — как вербальное, так и нет, в том числе с использованием электронных средств коммуникации.

В частности, учителям запрещается пользоваться любыми связанными с их работой сайтами, если к ним нет доступа со стороны администрации учебного заведения. Также им нельзя пользоваться всеми прочими сайтами, которые позволяют организовать приватное общение с нынешними или бывшими учениками.
... Читати далі »
Переглядів: 542 | Додав: viza-ok | Дата: 09.08.2011 | Коментарі (1)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001р. № 559 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок» терміни проведення обов'язкових медичних оглядів встановлюються Міністерством охорони здоров'я. Перелік необхідних обстежень, лікарів-спеціалістів, видів клінічних, лабораторних та інших досліджень, що необхідні для проведення обов'язкових медичних оглядів затверджується Міністерством охорони здоров'я (наказ МОЗ від 23.07.2002р. № 280 «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб»). Зазначені документи регламентують проходження обов'язкових медичних огля ... Читати далі »
Переглядів: 776 | Додав: viza-ok | Дата: 04.08.2011 | Коментарі (0)

Хотим мы этого или нет, но жизнь развивается по своим законам. И дело каждого из нас - считаться с этим или нет. Но незнание этих законов не освобождает нас от ответственности за то, что происходит в нашей жизни...

1. Закон пустоты. Все начинается с пустоты. Но пустота всегда заполняется. Для того, чтобы в нашей жизни что-то изменилось или проявилось, нужно освободить место и подготовить почву, избавившись от ложных убеждений и старых привычек.

- Если Вы недовольны тем местом, которое занимаете, смените его. Вы же - не дерево! Джим Рон

2. Закон шлагбаума. Возможности не даются впрок. Они появляются после принятия внутреннего решения. Важно решиться пересечь шлагбаум как условное препятствие. Сила намерения откроет пути для его реализации.

- Тебе никогда не дается желание без того, чтобы не давались силы его осуществить. Возможно, однако, для этого тебе придется потрудиться. Ричард Бах

3. Зако ... Читати далі »
Переглядів: 653 | Додав: viza-ok | Дата: 25.07.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 »
Пошук

.
Форма входу

Видавництво «Шкільний світ»


.
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Пошук


Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz